Derbi Senda Baja 125 SM 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Derbi Senda Baja 125 SM 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 56.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 49.5 mm |
| Výkon motora | 12 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2104 mm |
| Šírka | 818 mm |
| Rázvor | 1191 mm |
| Výška sedadla | 890 mm |
| Suchá hmotnosť | 118 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Derbi Senda Baja 125 SM História
Derbi Senda Baja 125 SM 2018

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2017

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2016

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2015

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2014

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2013

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2012

12 k
124 cm3
118 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2011

12 k
124 cm3
112 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2010

12 k
124.1 cm3
112 kg
Derbi Senda Baja 125 SM 2009

12 k
124.1 cm3
112 kg
FAQ pneumatiky Derbi Senda Baja 125 SM
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Derbi Senda Baja 125 SM
- Ktorý z nich je lepší? Derbi Senda Baja 125 SM alebo Aprilia SX 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Derbi Senda Baja 125 SM?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Derbi Senda Baja 125 SM.
- Ako populárny je model Derbi Senda Baja 125 SM?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Derbi Senda Baja 125 SM.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Derbi Senda Baja 125 SM Obrázky
Zdroj: 1000PS
























