TGB Blade 325 4x2 2012
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie TGB Blade 325 4x2 2012
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 20.4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 287 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2155 mm |
| Šírka | 1170 mm |
| Výška | 1185 mm |
| Suchá hmotnosť | 284 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
TGB Blade 325 4x2 História
TGB Blade 325 4x2 2017

20.4 k
287 cm3
284 kg
TGB Blade 325 4x2 2016

20.4 k
287 cm3
284 kg
TGB Blade 325 4x2 2015

20.4 k
287 cm3
284 kg
TGB Blade 325 4x2 2014

20.4 k
287 cm3
284 kg
TGB Blade 325 4x2 2013

20.4 k
287 cm3
284 kg
TGB Blade 325 4x2 2012

20.4 k
287 cm3
284 kg
TGB Blade 325 4x2 2011

20 k
287 cm3
260 kg
TGB Blade 325 4x2 2010

20 k
287 cm3
260 kg
TGB Blade 325 4x2 2009

287 cm3
308 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) TGB Blade 325 4x2
- Aká je aktuálna trhová cena modelu TGB Blade 325 4x2?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu TGB Blade 325 4x2, rok výroby 2016, je 4 350 EUR s priemerným nájazdom 2 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? TGB Blade 325 4x2 alebo TGB Blade 325 4x2?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu TGB Blade 325 4x2?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov TGB Blade 325 4x2.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla TGB Blade 325 4x2? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu TGB Blade 325 4x2 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +3 % a -21 % v druhom roku.
- Ako populárny je model TGB Blade 325 4x2?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli TGB Blade 325 4x2.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
TGB Blade 325 4x2 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















