MV Agusta Brutale 989 R 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie MV Agusta Brutale 989 R 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 142 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 982 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1410 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 805 mm |
| Suchá hmotnosť | 185 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Maximálna rýchlosť | 265 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
MV Agusta Brutale 989 R História
MV Agusta Brutale 989 R 2009

141 HP
982 ccm
185 kg
MV Agusta Brutale 989 R 2008

142 HP
982 ccm
185 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) MV Agusta Brutale 989 R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu MV Agusta Brutale 989 R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu MV Agusta Brutale 989 R, rok výroby 2011, je 4 890 EUR s priemerným nájazdom 18 801 km.
- Ktorý z nich je lepší? MV Agusta Brutale 989 R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu MV Agusta Brutale 989 R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov MV Agusta Brutale 989 R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla MV Agusta Brutale 989 R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu MV Agusta Brutale 989 R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 % a -6 % v druhom roku.
- Ako populárny je model MV Agusta Brutale 989 R?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli MV Agusta Brutale 989 R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.





























