Bimota DB 7 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Bimota DB 7 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 104 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 64.7 mm |
| Kompresný pomer | 12.5 |
| Valce | 2 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1099 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Značka | Brzdenie |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 2100 mm |
|---|---|
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 170 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
Bimota DB 7 História
Bimota DB 7 2015

164 HP
1099 ccm
170 kg
Bimota DB 7 2014

164 HP
1099 ccm
170 kg
Bimota DB 7 2013

164 HP
1099 ccm
170 kg
Bimota DB 7 2012

164 HP
1099 ccm
170 kg
Bimota DB 7 2011

164 HP
1099 ccm
170 kg
Bimota DB 7 2010

1099 ccm
170 kg
Bimota DB 7 2009

1099 ccm
170 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Bimota DB 7
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Bimota DB 7?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Bimota DB 7, rok výroby 2011, je 29 270 EUR s priemerným nájazdom 16 174 km.
- Ktorý z nich je lepší? Bimota DB 7 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Bimota DB 7?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Bimota DB 7.
- Ako populárny je model Bimota DB 7?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Bimota DB 7.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.

















