Herkules Hurricane 280
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Herkules Hurricane 280 2014
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 72 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 60 mm |
| Výkon motora | 17.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 20.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 249 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Dĺžka | 1850 mm |
| Šírka | 1155 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1280 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 215 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 222 kg |
| Objem palivovej nádrže | 10.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 80 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Herkules Hurricane 280 História
Herkules Hurricane 280 2013

17.5 k
249 cm3
215 kg
Herkules Hurricane 280 2012

20 k
320 cm3
215 kg
Herkules Hurricane 280 2011

20 k
320 cm3
215 kg
Herkules Hurricane 280 2009

18 k
250 cm3
372 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Herkules Hurricane 280
- Ktorý z nich je lepší? Herkules Hurricane 280 alebo Husqvarna 701 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Herkules Hurricane 280?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Herkules Hurricane 280.
- Ako populárny je model Herkules Hurricane 280?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Herkules Hurricane 280.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Herkules Hurricane 280 Obrázky
Zdroj: 1000PS











