Yamaha XJR 1300 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha XJR 1300 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 106 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1251 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1500 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 224 kg |
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
| Maximálna rýchlosť | 212 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Yamaha XJR 1300
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha XJR 1300 História
Yamaha XJR 1300 2017

98 k
1251 cm3
240 kg
8 915,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2016

98 k
1251 cm3
240 kg
8 737,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2015

98 k
1251 cm3
240 kg
7 980,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2014

98 k
1251 cm3
245 kg
11 506,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2013

98 k
1251 cm3
245 kg
7 665,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2012

98 k
1251 cm3
245 kg
Yamaha XJR 1300 2011

98 k
1251 cm3
245 kg
Yamaha XJR 1300 2010

98 k
1251 cm3
245 kg
Yamaha XJR 1300 2009

98 k
1251 cm3
245 kg
Yamaha XJR 1300 2008

106 k
1251 cm3
224 kg
6 711,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2007

106 k
1251 cm3
224 kg
5 927,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2006

106 k
1251 cm3
224 kg
5 544,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XJR 1300 2005

106 k
1251 cm3
224 kg
4 955,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Yamaha XJR 1300
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha XJR 1300
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha XJR 1300?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha XJR 1300, rok výroby 2016, je 7 880 EUR s priemerným nájazdom 17 043 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha XJR 1300 alebo BMW R nineT?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha XJR 1300?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Yamaha XJR 1300.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha XJR 1300? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Yamaha XJR 1300 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -12 %, 0 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha XJR 1300?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha XJR 1300. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha XJR 1300 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov















