Yamaha YZF-R6 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha YZF-R6 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 120 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 600 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1385 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 830 mm |
| Suchá hmotnosť | 163 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Maximálna rýchlosť | 260 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Yamaha YZF-R6
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha YZF-R6 História
Yamaha YZF-R6 2020

118 HP
599 ccm
190 kg
15 773,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2019

118 HP
599 ccm
190 kg
17 510,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2018

118 HP
599 ccm
190 kg
16 601,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2017

124 HP
599 ccm
189 kg
Yamaha YZF-R6 2016

124 HP
599 ccm
189 kg
14 122,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2015

124 HP
599 ccm
189 kg
Yamaha YZF-R6 2014

124 HP
599 ccm
189 kg
Yamaha YZF-R6 2013

124 HP
599 ccm
189 kg
Yamaha YZF-R6 2012

124 HP
599 ccm
189 kg
12 646,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2011

123 HP
599 ccm
189 kg
10 158,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2010

123 HP
599 ccm
189 kg
9 691,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2009

129 HP
599 ccm
185 kg
9 051,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2008

120 HP
600 ccm
163 kg
9 754,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2007

120 HP
600 ccm
163 kg
7 620,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2006

120 HP
600 ccm
163 kg
5 995,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YZF-R6 2005

120 HP
600 ccm
163 kg
4 121,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Yamaha YZF-R6
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha YZF-R6
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha YZF-R6?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha YZF-R6, rok výroby 2007, je 12 370 EUR s priemerným nájazdom 38 748 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha YZF-R6 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha YZF-R6?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha YZF-R6.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha YZF-R6? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Yamaha YZF-R6 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport normálna. Cenový trend v prvom roku bol -0 %, +74 % v druhom roku a -22 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha YZF-R6?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha YZF-R6. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha YZF-R6 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov






























