Sym GTS 125 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym GTS 125 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.8 mm |
| Výkon motora | 13.1 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.5 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2160 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Výška sedadla | 760 mm |
| Suchá hmotnosť | 168 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 105 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Sym GTS 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym GTS 125 História
Sym GTS 125 2021

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
Sym GTS 125 2020

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
3 337,00 €priemerná trhová cena
Sym GTS 125 2019

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
3 610,00 €priemerná trhová cena
Sym GTS 125 2018

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
Sym GTS 125 2017

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
3 106,00 €priemerná trhová cena
Sym GTS 125 2016

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
2 818,00 €priemerná trhová cena
Sym GTS 125 2015

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
Sym GTS 125 2014

13.1 k
124.5 cm3
168 kg
FAQ pneumatiky Sym GTS 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym GTS 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym GTS 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym GTS 125, rok výroby 2016, je 2 500 EUR s priemerným nájazdom 12 200 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym GTS 125 alebo Sym GTS 125 Sport?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym GTS 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Sym GTS 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym GTS 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Sym GTS 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, -11 % v druhom roku a 0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym GTS 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Sym GTS 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym GTS 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS





















