Vespa GTS 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Vespa GTS 125 2025
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 58.7 mm |
| Výkon motora | 14 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6750 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1980 mm |
| Šírka | 765 mm |
| Rázvor | 1385 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1, B196 |
| Dojazd | 269 km |
| Kombinované emisie CO2 | 60 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.6 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Vybavenie
| Vybavenie | Bezkľúčový systém, LED svetlomety |
|---|
Cena Vespa GTS 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Vespa GTS 125 História
Vespa GTS 125 2024

14 k
125 cm3
6 078,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2023

14 k
125 cm3
5 543,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2022

14 k
125 cm3
5 157,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2013

14.3 k
124 cm3
154 kg
Vespa GTS 125 2012

14.3 k
124 cm3
154 kg
Vespa GTS 125 2011

14 k
124 cm3
154 kg
4 020,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2010

14 k
124 cm3
154 kg
3 934,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2009

3 383,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2008

14.3 k
124 cm3
144 kg
3 127,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 2007

14.3 k
124 cm3
144 kg
3 873,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Vespa GTS 125
Alternatívy k Vespa GTS 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Vespa GTS 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Vespa GTS 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Vespa GTS 125, rok výroby 2026, je 5 920 EUR s priemerným nájazdom 2 km.
- Ktorý z nich je lepší? Vespa GTS 125 alebo Honda SH125i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Vespa GTS 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Vespa GTS 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Vespa GTS 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Vespa GTS 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +5 %, -0 % v druhom roku a +3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Vespa GTS 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Vespa GTS 125. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Vespa GTS 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS







Zobraziť viac obrázkov

















