Piaggio Fly 125 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio Fly 125 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 11 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1320 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 785 mm |
| Suchá hmotnosť | 157 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 94 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Piaggio Fly 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio Fly 125 História
Piaggio Fly 125 2017

10 k
124 cm3
121 kg
Piaggio Fly 125 2016

10 k
124 cm3
121 kg
1 766,00 €priemerná trhová cena
Piaggio Fly 125 2015

10 k
124 cm3
121 kg
Piaggio Fly 125 2014

10 k
124 cm3
121 kg
Piaggio Fly 125 2013

10 k
124 cm3
121 kg
1 325,00 €priemerná trhová cena
Piaggio Fly 125 2012

10 k
124 cm3
121 kg
Piaggio Fly 125 2011

10 k
124 cm3
121 kg
Piaggio Fly 125 2010

10 k
124 cm3
121 kg
1 290,00 €priemerná trhová cena
Piaggio Fly 125 2009

14.5 k
124 cm3
121 kg
1 451,00 €priemerná trhová cena
Piaggio Fly 125 2008

11 k
124 cm3
157 kg
1 423,00 €priemerná trhová cena
Piaggio Fly 125 2006

11 k
124 cm3
157 kg
Piaggio Fly 125 2005

11 k
124 cm3
157 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio Fly 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio Fly 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio Fly 125, rok výroby 2017, je 1 310 EUR s priemerným nájazdom 11 164 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio Fly 125 alebo Piaggio New Fly 125 i.e. 3V?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio Fly 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio Fly 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio Fly 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Piaggio Fly 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -39 %, +2 % v druhom roku a -0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio Fly 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Piaggio Fly 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.













