Yamaha FJR1300A 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha FJR1300A 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 79 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 66.2 mm |
| Výkon motora | 143 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 134.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.8 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1.298 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2230 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Rázvor | 1545 mm |
| Výška sedadla | 805 mm |
| Suchá hmotnosť | 264 kg |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Yamaha FJR1300A
Yamaha FJR1300A História
Yamaha FJR1300A 2021

144 k
1298 cm3
291 kg
Yamaha FJR1300A 2020

144 k
1298 cm3
291 kg
Yamaha FJR1300A 2019

144 k
1298 cm3
291 kg
Yamaha FJR1300A 2018

144 k
1298 cm3
291 kg
Yamaha FJR1300A 2017

144 k
1298 cm3
291 kg
14 742,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2016

144 k
1298 cm3
291 kg
14 438,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2015

144 k
1298 cm3
291 kg
Yamaha FJR1300A 2014

144 k
1298 cm3
291 kg
8 421,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2013

144 k
1298 cm3
291 kg
9 257,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2012

144 k
1298 cm3
291 kg
10 399,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2011

144 k
1298 cm3
291 kg
7 915,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2010

144 k
1298 cm3
291 kg
7 722,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2009

143 k
1.298 cm3
264 kg
6 399,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2008

145 k
1298 cm3
244 kg
5 794,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2007

145 k
1298 cm3
264 kg
6 301,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2006

145 k
1298 cm3
251 kg
5 764,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FJR1300A 2005

145 k
1298 cm3
244 kg
4 773,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Yamaha FJR1300A
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha FJR1300A
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha FJR1300A?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha FJR1300A, rok výroby 2004, je 4 200 EUR s priemerným nájazdom 70 777 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha FJR1300A alebo Honda VFR 1200 F?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha FJR1300A?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sport touring motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Yamaha FJR1300A.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha FJR1300A? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Yamaha FJR1300A bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sport touring motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +6 %, -20 % v druhom roku a +15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha FJR1300A?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha FJR1300A. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha FJR1300A Obrázky
Zdroj: 1000PS



















