Gilera GP 800 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Gilera GP 800 2011
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 68 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 71 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4500 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 839 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2230 mm |
| Šírka | 790 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 262 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Maximálna rýchlosť | 193 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Gilera GP 800
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Gilera GP 800 História
Gilera GP 800 2018

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2017

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2016

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2015

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2014

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2013

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2012

74.8 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2011

68 k
839 cm3
262 kg
Gilera GP 800 2010

68 k
839 cm3
262 kg
5 016,00 €priemerná trhová cena
Gilera GP 800 2009

75 k
839.3 cm3
263 kg
Gilera GP 800 2008

75 k
839 cm3
235 kg
3 966,00 €priemerná trhová cena
Gilera GP 800 2007

75 k
839 cm3
235 kg
FAQ pneumatiky Gilera GP 800
Alternatívy k Gilera GP 800
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Gilera GP 800
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Gilera GP 800?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Gilera GP 800, rok výroby 2010, je 5 440 EUR s priemerným nájazdom 18 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Gilera GP 800 alebo BMW C 650 Sport?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Gilera GP 800?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Gilera GP 800.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Gilera GP 800? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Gilera GP 800 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, +1 % v druhom roku a +1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Gilera GP 800?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Gilera GP 800. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Gilera GP 800 Obrázky
Zdroj: 1000PS























