Honda XL 700V Transalp 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda XL 700V Transalp 2008 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
Honda je najlepší spôsob, ako sa hladko plavit krajinou. Tu musíte vozidlu venovat najmenej pozornosti a môžete vnímat trasu a prírodu bez stresu.

Kľúčové špecifikácie Honda XL 700V Transalp 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 60 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 680 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1515 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 841 mm |
| Suchá hmotnosť | 214 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 172 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda XL 700V Transalp
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda XL 700V Transalp História
Honda XL 700V Transalp 2014

60 k
680.2 cm3
219 kg
Honda XL 700V Transalp 2013

60 k
680.2 cm3
219 kg
6 222,00 €priemerná trhová cena
Honda XL 700V Transalp 2012

60 k
680.2 cm3
219 kg
5 484,00 €priemerná trhová cena
Honda XL 700V Transalp 2011

60 k
680.2 cm3
214 kg
4 835,00 €priemerná trhová cena
Honda XL 700V Transalp 2010

60 k
680.2 cm3
214 kg
4 997,00 €priemerná trhová cena
Honda XL 700V Transalp 2009

60 k
680 cm3
214 kg
4 307,00 €priemerná trhová cena
Honda XL 700V Transalp 2008

60 k
680 cm3
214 kg
4 220,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Honda XL 700V Transalp
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda XL 700V Transalp
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda XL 700V Transalp?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda XL 700V Transalp, rok výroby 2010, je 5 170 EUR s priemerným nájazdom 35 511 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda XL 700V Transalp alebo Suzuki V-Strom 650?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda XL 700V Transalp?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda XL 700V Transalp.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda XL 700V Transalp? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Honda XL 700V Transalp bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -1 %, -25 % v druhom roku a +2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda XL 700V Transalp?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda XL 700V Transalp. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda XL 700V Transalp Obrázky
Zdroj: 1000PS
















