KTM 690 SMC 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM 690 SMC 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 102 mm |
|---|---|
| Výkon motora | 63 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 64 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.8 |
| Štartér | Elektrický |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 654 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Uchytenie tlmičov | Ťahadlo |
|---|---|
| Značka | WP |
Podvozok
| Rám | Chróm-molybdén |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Piest | Jeden piest |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Rázvor | 1480 mm |
| Výška sedadla | 900 mm |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena KTM 690 SMC
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 690 SMC História
KTM 690 SMC 2011

63 HP
654 ccm
139 kg
7 286,00 €priemerná trhová cena
KTM 690 SMC 2010

63 HP
654 ccm
139 kg
5 549,00 €priemerná trhová cena
KTM 690 SMC 2009

63 HP
654 ccm
6 232,00 €priemerná trhová cena
KTM 690 SMC 2008

62 HP
654 ccm
139 kg
5 984,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k KTM 690 SMC
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 690 SMC
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 690 SMC?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 690 SMC, rok výroby 2009, je 6 810 EUR s priemerným nájazdom 19 146 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 690 SMC alebo KTM 690 SMC R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 690 SMC?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov KTM 690 SMC.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 690 SMC? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu KTM 690 SMC bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +56 %, -34 % v druhom roku a -0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 690 SMC?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli KTM 690 SMC. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 690 SMC Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov


























