Yamaha R125 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha R125 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 58.6 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.2 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.7 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Zdvih | 114 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Deltabox |
| Uhol sklonu | 25 stupne |
| Závlek kolesa | 89 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 292 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 230 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1955 mm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 1065 mm |
| Rázvor | 1355 mm |
| Výška sedadla | 825 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 142 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Najnovšie články 1000PS o Yamaha R125
Cena Yamaha R125
Yamaha R125 História
Yamaha R125 2026

15 k
125 cm3
141 kg
6 401,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2025

15 k
124.7 cm3
141 kg
5 906,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2024

15 k
124.7 cm3
144 kg
6 280,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2023

15 k
124.7 cm3
142 kg
5 492,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2022

15 k
124.7 cm3
142 kg
5 103,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2021

15 k
124.7 cm3
142 kg
5 472,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2020

15 k
124.7 cm3
142 kg
4 592,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2019

15 k
124.7 cm3
142 kg
Yamaha R125 2018

15 k
124.7 cm3
138 kg
Yamaha R125 2017

15 k
124.7 cm3
138 kg
Yamaha R125 2016

15 k
124.7 cm3
138 kg
4 038,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2015

15 k
124.7 cm3
138 kg
3 282,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2014

15 k
124.7 cm3
138 kg
3 289,00 €priemerná trhová cena
Yamaha R125 2013

15 k
124.7 cm3
138 kg
Yamaha R125 2012

15 k
124.7 cm3
138 kg
Yamaha R125 2011

15 k
125 cm3
138 kg
Yamaha R125 2010

15 k
125 cm3
138 kg
Yamaha R125 2009

15 k
124.66 cm3
138 kg
Yamaha R125 2008
15 k
125 cm3
126 kg
FAQ pneumatiky Yamaha R125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Yamaha R125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha R125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha R125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha R125, rok výroby 2026, je 6 060 EUR s priemerným nájazdom 20 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha R125 alebo Kawasaki Ninja 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha R125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha R125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha R125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Yamaha R125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport zlá. Cenový trend v prvom roku bol -6 %, -4 % v druhom roku a -4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha R125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha R125. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha R125 Obrázky
Zdroj: 1000PS
































