Vespa PX 125 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Vespa PX 125 2016
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 6.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 9.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4250 ot./min. |
| Palivový systém | Karburátor |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 123 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1780 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1250 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8 l |
| Maximálna rýchlosť | 84 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Vespa PX 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Vespa PX 125 História
Vespa PX 125 2018

6.5 k
123 cm3
120 kg
Vespa PX 125 2017

6.5 k
123 cm3
120 kg
Vespa PX 125 2016

6.5 k
123 cm3
120 kg
Vespa PX 125 2015

6.5 k
123 cm3
120 kg
Vespa PX 125 2014

6.5 k
123 cm3
120 kg
Vespa PX 125 2013

6.5 k
123 cm3
120 kg
Vespa PX 125 2012

6.5 k
123 cm3
120 kg
5 067,00 €priemerná trhová cena
Vespa PX 125 2011
Vespa PX 125 2011
6.5 k
123 cm3
120 kg
3 808,00 €priemerná trhová cena
Vespa PX 125 2008

8.6 k
123 cm3
116 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Vespa PX 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Vespa PX 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Vespa PX 125, rok výroby 2012, je 5 930 EUR s priemerným nájazdom 3 963 km.
- Ktorý z nich je lepší? Vespa PX 125 alebo LML Star 125 2-T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Vespa PX 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Vespa PX 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Vespa PX 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Vespa PX 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -8 % v druhom roku a +14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Vespa PX 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Vespa PX 125. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Vespa PX 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov














