Piaggio MP3 400 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio MP3 400 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 34 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 399 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1550 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 238 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 125 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Piaggio MP3 400
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Piaggio MP3 400 História
Piaggio MP3 400 2024

35 k
399 cm3
225 kg
Piaggio MP3 400 2023

35 k
399 cm3
225 kg
Piaggio MP3 400 2022

35 k
399 cm3
225 kg
10 226,00 €priemerná trhová cena
Piaggio MP3 400 2021

35 k
399 cm3
225 kg
10 036,00 €priemerná trhová cena
Piaggio MP3 400 2007

34 k
399 cm3
238 kg
Alternatívy k Piaggio MP3 400
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio MP3 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio MP3 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio MP3 400, rok výroby 2009, je 3 080 EUR s priemerným nájazdom 42 751 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio MP3 400 alebo Yamaha Tricity 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio MP3 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Piaggio MP3 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio MP3 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Piaggio MP3 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +2 %, -11 % v druhom roku a -11 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio MP3 400?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Piaggio MP3 400.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio MP3 400 Obrázky
Zdroj: 1000PS

















