Kawasaki Brute Force 750 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kawasaki Brute Force 750 2017
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 85 mm |
| Zdvih piestu | 66 mm |
| Výkon motora | 50 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 59 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 8.8 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 749 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2195 mm |
| Šírka | 1166 mm |
| Výška | 1233 mm |
| Rázvor | 1284 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 297 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Cena Kawasaki Brute Force 750
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Kawasaki Brute Force 750 História
Kawasaki Brute Force 750 2026

51 k
749 cm3
333 kg
Kawasaki Brute Force 750 2025

51 k
749 cm3
316 kg
Kawasaki Brute Force 750 2024

51 k
749 cm3
316 kg
12 837,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Brute Force 750 2023

51 k
749 cm3
316 kg
Kawasaki Brute Force 750 2020

50 k
749 cm3
316 kg
Kawasaki Brute Force 750 2017

50 k
749 cm3
297 kg
Kawasaki Brute Force 750 2016

50 k
749 cm3
297 kg
Kawasaki Brute Force 750 2015

50 k
749 cm3
297 kg
Kawasaki Brute Force 750 2014

50 k
749 cm3
297 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kawasaki Brute Force 750
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kawasaki Brute Force 750?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kawasaki Brute Force 750, rok výroby 2019, je 5 980 EUR s priemerným nájazdom 9 994 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kawasaki Brute Force 750 alebo Kawasaki KVF 750 4x4?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kawasaki Brute Force 750?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kawasaki Brute Force 750.
- Ako populárny je model Kawasaki Brute Force 750?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Kawasaki Brute Force 750.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kawasaki Brute Force 750 Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov




















