Vespa PX 150 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Vespa PX 150 2016
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 7.9 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4000 ot./min. |
| Palivový systém | Karburátor |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 150 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1780 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1250 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8 l |
| Maximálna rýchlosť | 84 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Vespa PX 150 História
Vespa PX 150 2018

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2017

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2016

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2015

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2014

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2013

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2012

7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2011
Vespa PX 150 2011
7.9 k
150 cm3
120 kg
Vespa PX 150 2006
Vespa PX 150 2006
8.6 k
123 cm3
116 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Vespa PX 150
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Vespa PX 150?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Vespa PX 150, rok výroby 1981, je 4 030 EUR s priemerným nájazdom 19 455 km.
- Ktorý z nich je lepší? Vespa PX 150 alebo Vespa PX 125 Touring?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Vespa PX 150?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Vespa PX 150.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Vespa PX 150? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Vespa PX 150 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, +30 % v druhom roku a +14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Vespa PX 150?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Vespa PX 150.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Vespa PX 150 Obrázky
Zdroj: 1000PS

















