Derbi GPR Racing 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Derbi GPR Racing 125 2011
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9250 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1968 mm |
| Výška sedadla | 80 mm |
| Suchá hmotnosť | 135 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Derbi GPR Racing 125 História
Derbi GPR Racing 125 2010

15 k
124 cm3
135 kg
Derbi GPR Racing 125 2009

15 k
124 cm3
120 kg
FAQ pneumatiky Derbi GPR Racing 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Derbi GPR Racing 125
- Ktorý z nich je lepší? Derbi GPR Racing 125 alebo Yamaha R125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Derbi GPR Racing 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Derbi GPR Racing 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Derbi GPR Racing 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Derbi GPR Racing 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport zlá. Cenový trend v prvom roku bol -15 %.
- Ako populárny je model Derbi GPR Racing 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Derbi GPR Racing 125. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Derbi GPR Racing 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS
















