Honda CB 1300 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CB 1300 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 78 mm |
| Zdvih piestu | 67.2 mm |
| Výkon motora | 116 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 117 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.6 |
| Štartér | Elektrický |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1284 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda CB 1300
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CB 1300 História
Honda CB 1300 2008

116 k
1284 cm3
234 kg
Honda CB 1300 2007

116 k
1284 cm3
234 kg
Honda CB 1300 2006

116 k
1284 cm3
234 kg
5 492,00 €priemerná trhová cena
Honda CB 1300 2005

116 k
1284 cm3
234 kg
4 646,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CB 1300
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CB 1300?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CB 1300, rok výroby 2010, je 5 170 EUR s priemerným nájazdom 45 484 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CB 1300 alebo Yamaha XJR 1300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CB 1300?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda CB 1300.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CB 1300? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Honda CB 1300 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol +2 %, -14 % v druhom roku a -28 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CB 1300?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Honda CB 1300.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CB 1300 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov
















