Derbi GP1 125 Low Seat
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Derbi GP1 125 Low Seat 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 1915 mm |
| Výška sedadla | 80 mm |
| Suchá hmotnosť | 139 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Derbi GP1 125 Low Seat História
Derbi GP1 125 Low Seat 2017

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2016

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2015

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2014

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2013

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2012

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2011

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2010

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2009

15 k
124 cm3
139 kg
Derbi GP1 125 Low Seat 2007

124 cm3
FAQ pneumatiky Derbi GP1 125 Low Seat
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Derbi GP1 125 Low Seat
- Ktorý z nich je lepší? Derbi GP1 125 Low Seat alebo Honda PCX125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Derbi GP1 125 Low Seat?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Derbi GP1 125 Low Seat.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Derbi GP1 125 Low Seat? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Derbi GP1 125 Low Seat bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +3 %, -22 % v druhom roku a +8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Derbi GP1 125 Low Seat?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Derbi GP1 125 Low Seat.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Derbi GP1 125 Low Seat Obrázky
Zdroj: 1000PS
















