Yamaha FZ-6N 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha FZ-6N 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 78 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 600 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 795 mm |
| Suchá hmotnosť | 185 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19.4 l |
| Maximálna rýchlosť | 180 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Yamaha FZ-6N
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha FZ-6N História
Yamaha FZ-6N 2011

78 HP
600 ccm
185 kg
Yamaha FZ-6N 2010

78 HP
600 ccm
185 kg
3 642,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FZ-6N 2009

78 HP
600 ccm
185 kg
3 644,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FZ-6N 2008

98 HP
599 ccm
185 kg
3 482,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FZ-6N 2007

78 HP
600 ccm
185 kg
4 187,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FZ-6N 2006

98 HP
599 ccm
185 kg
2 643,00 €priemerná trhová cena
Yamaha FZ-6N 2005

98 HP
599 ccm
185 kg
3 249,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha FZ-6N
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha FZ-6N?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha FZ-6N, rok výroby 2008, je 3 090 EUR s priemerným nájazdom 27 262 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha FZ-6N alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha FZ-6N?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha FZ-6N.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha FZ-6N? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Yamaha FZ-6N bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -22 %, -4 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha FZ-6N?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha FZ-6N.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha FZ-6N Obrázky
Zdroj: 1000PS




























