KTM 990 Super Duke 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 990 Super Duke 2007 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
kot
Jedinecný dizajn a bezkonkurencné ovládanie radia Superduke do vlastnej triedy. S modelom Superduke sa spolocnosti KTM podarilo sprostredkovat radost z jazdy.

Kľúčové špecifikácie KTM 990 Super Duke 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 120 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 999 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1438 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 855 mm |
| Suchá hmotnosť | 179 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 240 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Najnovšie články 1000PS o KTM 990 Super Duke
Cena KTM 990 Super Duke
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 990 Super Duke História
KTM 990 Super Duke 2011

119 k
999 cm3
186 kg
6 371,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Super Duke 2010

119 k
999 cm3
186 kg
6 376,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Super Duke 2009

120 k
999 cm3
186 kg
5 264,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Super Duke 2008

120 k
999 cm3
179 kg
5 467,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Super Duke 2007

120 k
999 cm3
179 kg
4 906,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Super Duke 2006

120 k
999 cm3
184 kg
4 483,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Super Duke 2005

120 k
999 cm3
184 kg
4 475,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k KTM 990 Super Duke
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 990 Super Duke
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 990 Super Duke?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 990 Super Duke, rok výroby 2008, je 5 820 EUR s priemerným nájazdom 17 069 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 990 Super Duke alebo KTM 1390 Super Duke R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 990 Super Duke?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov KTM 990 Super Duke.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 990 Super Duke? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu KTM 990 Super Duke bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -6 % v druhom roku a 0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 990 Super Duke?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli KTM 990 Super Duke. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 990 Super Duke Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov




















