Piaggio Zip 50 2T
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio Zip 50 2T 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8700 ot./min. |
| Krútiaci moment | 4.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 1060 mm |
| Rázvor | 1200 mm |
| Výška sedadla | 765 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 95 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.3 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Piaggio Zip 50 2T História
Piaggio Zip 50 2T 2017

4.5 k
49 cm3
95 kg
Piaggio Zip 50 2T 2016

4.5 k
49 cm3
95 kg
Piaggio Zip 50 2T 2015

4.5 k
49 cm3
95 kg
Piaggio Zip 50 2T 2014

4.5 k
49 cm3
95 kg
Piaggio Zip 50 2T 2013

4.5 k
49 cm3
95 kg
Piaggio Zip 50 2T 2012

4.5 k
49 cm3
95 kg
Piaggio Zip 50 2T 2011

3.6 k
50 cm3
80 kg
Piaggio Zip 50 2T 2010

3.6 k
50 cm3
80 kg
Piaggio Zip 50 2T 2009

3 k
50 cm3
95 kg
FAQ pneumatiky Piaggio Zip 50 2T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio Zip 50 2T
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio Zip 50 2T?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio Zip 50 2T, rok výroby 2017, je 1 580 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio Zip 50 2T alebo Piaggio Zip 50 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio Zip 50 2T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Piaggio Zip 50 2T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio Zip 50 2T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Piaggio Zip 50 2T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +26 %, -48 % v druhom roku a +1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio Zip 50 2T?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Piaggio Zip 50 2T.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio Zip 50 2T Obrázky
Zdroj: 1000PS




















