Yamaha XMAX 125 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha XMAX 125 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 58.6 mm |
| Výkon motora | 14 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11.33 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.2 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2210 mm |
| Šírka | 790 mm |
| Výška | 1380 mm |
| Rázvor | 1525 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 153 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Najnovšie články 1000PS o Yamaha XMAX 125
Cena Yamaha XMAX 125
Yamaha XMAX 125 História
Yamaha XMAX 125 2025

12.2 k
125 cm3
167 kg
5 898,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2024

12.2 k
124.66 cm3
166 kg
5 614,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2023

12.2 k
124.66 cm3
166 kg
4 990,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2022

12.2 k
124.66 cm3
166 kg
4 846,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2021

13.4 k
124.66 cm3
166 kg
4 591,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2020

13.4 k
124.66 cm3
173 kg
4 232,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2019

13.4 k
124.66 cm3
173 kg
4 367,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2018

13.4 k
124.66 cm3
173 kg
4 047,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2017

13.4 k
124.66 cm3
173 kg
3 340,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2016

13.4 k
124.66 cm3
173 kg
3 842,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2015

13.4 k
124.66 cm3
173 kg
Yamaha XMAX 125 2014

1.34 k
124.66 cm3
173 kg
3 017,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2013

1.34 k
124.66 cm3
173 kg
2 557,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2012

14 k
124.66 cm3
176 kg
2 489,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2011

125 cm3
134 kg
6 182,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2010

125 cm3
134 kg
2 773,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 125 2009

14 k
125 cm3
153 kg
Yamaha XMAX 125 2008

11 k
124 cm3
134 kg
Yamaha XMAX 125 2007

11 k
124 cm3
134 kg
Yamaha XMAX 125 2006

11 k
124 cm3
134 kg
Alternatívy k Yamaha XMAX 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha XMAX 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha XMAX 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha XMAX 125, rok výroby 2025, je 5 230 EUR s priemerným nájazdom 366 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha XMAX 125 alebo Honda Forza 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha XMAX 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha XMAX 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha XMAX 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Yamaha XMAX 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, +3 % v druhom roku a -8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha XMAX 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha XMAX 125. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha XMAX 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS























