Gilera Runner 50 2T SP 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Gilera Runner 50 2T SP 2009
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 4.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1840 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 103 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Gilera Runner 50 2T SP História
Gilera Runner 50 2T SP 2018

4.5 k
49 cm3
99 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2017

4.5 k
49 cm3
99 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2016

4.5 k
49 cm3
99 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2015

4.5 k
49 cm3
99 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2014

4.5 k
49 cm3
99 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2013

4.5 k
49 cm3
99 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2012

4.5 k
49 cm3
108 kg
Gilera Runner 50 2T SP 2009

4 k
49 cm3
103 kg
FAQ pneumatiky Gilera Runner 50 2T SP
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Gilera Runner 50 2T SP
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Gilera Runner 50 2T SP?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Gilera Runner 50 2T SP, rok výroby 2017, je 2 610 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Gilera Runner 50 2T SP alebo Gilera Runner 50 2T SP?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Gilera Runner 50 2T SP?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Gilera Runner 50 2T SP.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Gilera Runner 50 2T SP? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Gilera Runner 50 2T SP bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +4 %, -23 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Gilera Runner 50 2T SP?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Gilera Runner 50 2T SP.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.















