Rieju NKD 125 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju NKD 125 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 72 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 61.2 mm |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Centrálna rúra |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
| Značka | Nissin |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2006 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rázvor | 1365 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 150 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1, B196 |
| Euro norma | Euro 5+ |
Vybavenie
| Vybavenie | Konektivita, LED svetlomety, TFT displej, Moderná elektronika, Konektivita, Osvetlenie |
|---|
Rieju NKD 125 História
Rieju NKD 125 2009
Rieju NKD 125 2009
11 k
125 cm3
119 kg
Rieju NKD 125 2008

10.9 k
125 cm3
119 kg
Rieju NKD 125 2007

10.9 k
125 cm3
119 kg
Rieju NKD 125 2006

10.9 k
125 cm3
119 kg
FAQ pneumatiky Rieju NKD 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju NKD 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Rieju NKD 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Rieju NKD 125, rok výroby 2026, je 3 470 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Rieju NKD 125 alebo Yamaha MT-125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju NKD 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Rieju NKD 125.
- Ako populárny je model Rieju NKD 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Rieju NKD 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Rieju NKD 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS

















