Suzuki Intruder C800 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki Intruder C800 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 83 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 74.4 mm |
| Výkon motora | 53 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 69 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3200 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.4 |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Môže byť obmedzená pre skupinu A2 | Áno |
| Zdvihový objem | 805 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 170 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Šírka | 955 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1655 mm |
| Výška sedadla | 700 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 277 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 160 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Suzuki Intruder C800
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki Intruder C800 História
Suzuki Intruder C800 2016

53 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2015

53 k
805 cm3
277 kg
8 430,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Intruder C800 2014

53 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2013

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2012

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2011

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2010

53 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2009

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800 2008

53 k
805 cm3
242 kg
Suzuki Intruder C800 2007

53 k
805 cm3
242 kg
Suzuki Intruder C800 2006

53 k
805 cm3
242 kg
Suzuki Intruder C800 2005

805 cm3
242 kg
FAQ pneumatiky Suzuki Intruder C800
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki Intruder C800
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki Intruder C800?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki Intruder C800, rok výroby 2015, je 7 340 EUR s priemerným nájazdom 9 750 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki Intruder C800 alebo Kawasaki Vulcan S?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki Intruder C800?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Suzuki Intruder C800.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki Intruder C800? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Suzuki Intruder C800 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser normálna. Cenový trend v prvom roku bol -6 %, -7 % v druhom roku a +1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki Intruder C800?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Suzuki Intruder C800.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki Intruder C800 Obrázky
Zdroj: 1000PS











Zobraziť viac obrázkov

















