Suzuki Burgman 650 Executive 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki Burgman 650 Executive 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 75.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 71.3 mm |
| Výkon motora | 56 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 62 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.2 |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 638 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2260 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 1435 mm |
| Rázvor | 1595 mm |
| Výška sedadla | 750 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 277 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 160 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Suzuki Burgman 650 Executive
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki Burgman 650 Executive História
Suzuki Burgman 650 Executive 2020

56 k
638 cm3
277 kg
Suzuki Burgman 650 Executive 2019

56 k
638 cm3
277 kg
9 474,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2018

56 k
638 cm3
277 kg
7 843,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2017

56 k
638 cm3
277 kg
6 785,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2016

56 k
638 cm3
277 kg
9 174,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2015

56 k
638 cm3
277 kg
6 650,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2014

56 k
638 cm3
277 kg
6 001,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2013

56 k
638 cm3
277 kg
6 484,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2012

55 k
638 cm3
277 kg
4 165,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2011

55 k
638 cm3
277 kg
4 751,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2010

55 k
638 cm3
277 kg
5 530,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 650 Executive 2009

40.5 k
638 cm3
277 kg
4 513,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Suzuki Burgman 650 Executive
Alternatívy k Suzuki Burgman 650 Executive
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki Burgman 650 Executive
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki Burgman 650 Executive?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki Burgman 650 Executive, rok výroby 2010, je 4 780 EUR s priemerným nájazdom 39 467 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki Burgman 650 Executive alebo Honda X-ADV?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki Burgman 650 Executive?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Suzuki Burgman 650 Executive.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki Burgman 650 Executive? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Suzuki Burgman 650 Executive bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -9 % v druhom roku a -4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki Burgman 650 Executive?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Suzuki Burgman 650 Executive. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki Burgman 650 Executive Obrázky
Zdroj: 1000PS


































