Aprilia Tuono 125 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia Tuono 125 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1345 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 805 mm |
| Suchá hmotnosť | 110 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Maximálna rýchlosť | 128 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Najnovšie články 1000PS o Aprilia Tuono 125
Cena Aprilia Tuono 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Aprilia Tuono 125 História
Aprilia Tuono 125 2026

15 k
124.2 cm3
144 kg
Aprilia Tuono 125 2025

15 k
124.2 cm3
144 kg
4 282,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2024

15 k
124.2 cm3
144 kg
5 000,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2023

15 k
124.2 cm3
144 kg
4 209,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2022

15 k
124.2 cm3
144 kg
3 973,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2021

15 k
124.2 cm3
144 kg
4 204,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2020

15 k
125 cm3
145 kg
3 761,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2019

15 k
125 cm3
145 kg
3 677,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2018

15 k
125 cm3
145 kg
Aprilia Tuono 125 2017

15 k
125 cm3
145 kg
3 030,00 €priemerná trhová cena
Aprilia Tuono 125 2007

15 k
125 cm3
110 kg
Aprilia Tuono 125 2006

15 k
125 cm3
110 kg
Aprilia Tuono 125 2005

15 k
125 cm3
110 kg
Alternatívy k Aprilia Tuono 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia Tuono 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia Tuono 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia Tuono 125, rok výroby 2025, je 4 930 EUR s priemerným nájazdom 484 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia Tuono 125 alebo Yamaha R125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia Tuono 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Aprilia Tuono 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia Tuono 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Aprilia Tuono 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -6 %, -6 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Aprilia Tuono 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Aprilia Tuono 125. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia Tuono 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov








/gr.jpg?format=webp&quality=80&trim.threshold=80&trim.percentpadding=1&width=164&height=123)


