Honda PS125i 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda PS125i 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 13.6 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1330 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 795 mm |
| Suchá hmotnosť | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9 l |
| Maximálna rýchlosť | 105 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Honda PS125i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda PS125i História
Honda PS125i 2011

13 k
125 cm3
135 kg
Honda PS125i 2010

13 k
125 cm3
135 kg
Honda PS125i 2009

14 k
125 cm3
135 kg
1 745,00 €priemerná trhová cena
Honda PS125i 2008

13.6 k
125 cm3
120 kg
Honda PS125i 2007

13.6 k
125 cm3
120 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda PS125i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda PS125i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda PS125i, rok výroby 2006, je 2 060 EUR s priemerným nájazdom 11 117 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda PS125i alebo Honda PS125i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda PS125i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Honda PS125i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda PS125i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu Honda PS125i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -7 % v druhom roku a -21 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda PS125i?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Honda PS125i. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















