Yamaha MT-03 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha MT-03 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 100 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 84 mm |
| Výkon motora | 48 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 56.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 660 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2070 mm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Rázvor | 1420 mm |
| Výška sedadla | 805 mm |
| Suchá hmotnosť | 192.4 kg |
| Objem palivovej nádrže | 3.4 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Yamaha MT-03
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha MT-03 História
Yamaha MT-03 2026

42 HP
321 ccm
167 kg
7 627,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2025

42 HP
321 ccm
167 kg
Yamaha MT-03 2024

42 HP
321 ccm
168 kg
5 608,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2023

42 HP
321 ccm
168 kg
6 251,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2022

42 HP
321 ccm
168 kg
Yamaha MT-03 2021

42 HP
321 ccm
168 kg
5 390,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2020

42 HP
321 ccm
168 kg
5 524,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2019

42 HP
321 ccm
168 kg
5 250,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2018

42 HP
321 ccm
168 kg
4 718,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2017

42 HP
321 ccm
168 kg
Yamaha MT-03 2016

42 HP
321 ccm
168 kg
4 534,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2015

48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2014

48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2013

48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2012

48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2011

48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2010
Yamaha MT-03 2010
48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2009

48 HP
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2008

45 HP
660 ccm
174 kg
Yamaha MT-03 2007

45 HP
660 ccm
174 kg
3 494,00 €priemerná trhová cena
Yamaha MT-03 2006

45 HP
660 ccm
174 kg
4 052,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Yamaha MT-03
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha MT-03
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha MT-03?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha MT-03, rok výroby 2025, je 6 330 EUR s priemerným nájazdom 239 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha MT-03 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha MT-03?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha MT-03.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha MT-03? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Yamaha MT-03 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, +5 % v druhom roku a -11 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha MT-03?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha MT-03. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha MT-03 Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov


































