Triumph Scrambler 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Scrambler 2014
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 90 mm |
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 59 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 68 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2213 mm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 1202 mm |
| Rázvor | 1500 mm |
| Výška sedadla | 825 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 230 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Scrambler
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Scrambler História
Triumph Scrambler 2016

59 k
865 cm3
230 kg
Triumph Scrambler 2015

59 k
865 cm3
230 kg
Triumph Scrambler 2014

59 k
865 cm3
230 kg
Triumph Scrambler 2013

59 k
865 cm3
230 kg
Triumph Scrambler 2012

58 k
865 cm3
230 kg
Triumph Scrambler 2011

58 k
865 cm3
230 kg
Triumph Scrambler 2010

59 k
865 cm3
205 kg
Triumph Scrambler 2009

58 k
865 cm3
205 kg
Triumph Scrambler 2008

54 k
865 cm3
205 kg
Triumph Scrambler 2007

54 k
865 cm3
205 kg
Triumph Scrambler 2006

54 k
865 cm3
205 kg
FAQ pneumatiky Triumph Scrambler
Alternatívy k Triumph Scrambler
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Scrambler
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Scrambler?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Scrambler, rok výroby 2015, je 10 810 EUR s priemerným nájazdom 6 950 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Scrambler alebo Husqvarna Svartpilen 801?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Scrambler?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Triumph Scrambler.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Scrambler? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Triumph Scrambler bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol +20 %, -8 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Scrambler?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Triumph Scrambler. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Scrambler Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov





















