Triumph Rocket III Classic 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Rocket III Classic 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 101.6 mm |
| Zdvih piestu | 94.3 mm |
| Výkon motora | 140 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 200 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 2500 ot./min. |
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 3 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 2294 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Šírka | 970 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Rázvor | 1695 mm |
| Výška sedadla | 740 mm |
| Suchá hmotnosť | 320 kg |
| Objem palivovej nádrže | 24 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Rocket III Classic
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Rocket III Classic História
Triumph Rocket III Classic 2008

140 HP
2294 ccm
320 kg
13 083,00 €priemerná trhová cena
Triumph Rocket III Classic 2007

140 HP
2294 ccm
320 kg
Triumph Rocket III Classic 2006

142 HP
2294 ccm
320 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Rocket III Classic
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Rocket III Classic?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Rocket III Classic, rok výroby 2011, je 10 880 EUR s priemerným nájazdom 30 600 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Rocket III Classic alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Rocket III Classic?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Triumph Rocket III Classic.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Rocket III Classic? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Triumph Rocket III Classic bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser zlá. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -16 % v druhom roku a -7 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Rocket III Classic?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Triumph Rocket III Classic.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
























