Ducati Monster S2R 1000
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati Monster S2R 1000 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 95 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 992 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1462 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 178 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Maximálna rýchlosť | 230 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Ducati Monster S2R 1000
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Ducati Monster S2R 1000 História
Ducati Monster S2R 1000 2007

95 HP
992 ccm
178 kg
7 744,00 €priemerná trhová cena
Ducati Monster S2R 1000 2006

95 HP
992 ccm
178 kg
6 986,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati Monster S2R 1000
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati Monster S2R 1000?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati Monster S2R 1000, rok výroby 2006, je 22 410 EUR s priemerným nájazdom 19 075 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati Monster S2R 1000 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati Monster S2R 1000?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ducati Monster S2R 1000.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Ducati Monster S2R 1000? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2008, cenová stabilita modelu Ducati Monster S2R 1000 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, -1 % v druhom roku a -4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Ducati Monster S2R 1000?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Ducati Monster S2R 1000. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.