Yamaha YBR 125 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha YBR 125 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54 mm |
| Výkon motora | 10 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 9.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
|---|---|
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 1985 mm |
| Šírka | 745 mm |
| Výška | 1080 mm |
| Rázvor | 1290 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 126 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Yamaha YBR 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha YBR 125 História
Yamaha YBR 125 2016

10 k
124 cm3
126 kg
Yamaha YBR 125 2015

10 k
124 cm3
126 kg
Yamaha YBR 125 2014

10 k
124 cm3
126 kg
1 809,00 €priemerná trhová cena
Yamaha YBR 125 2013

10 k
124 cm3
125 kg
Yamaha YBR 125 2012

10 k
124 cm3
125 kg
Yamaha YBR 125 2011

11 k
124 cm3
124 kg
Yamaha YBR 125 2010

11 k
124 cm3
124 kg
Yamaha YBR 125 2009

10 k
124 cm3
113 kg
Yamaha YBR 125 2007

10 k
124 cm3
108 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha YBR 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha YBR 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha YBR 125, rok výroby 2010, je 2 210 EUR s priemerným nájazdom 13 633 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha YBR 125 alebo Online Pista 125 ABS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha YBR 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha YBR 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha YBR 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Yamaha YBR 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -19 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha YBR 125?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Yamaha YBR 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha YBR 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobraziť viac obrázkov


















