Suzuki RV 125 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki RV 125 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 12.5 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1385 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 117 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Suzuki RV 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki RV 125 História
Suzuki RV 125 2008

12.5 k
124 cm3
117 kg
Suzuki RV 125 2007

12.5 k
124 cm3
117 kg
Suzuki RV 125 2006

12.5 k
124 cm3
117 kg
Suzuki RV 125 2005
Suzuki RV 125 2005
12.5 k
124 cm3
117 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki RV 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki RV 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki RV 125, rok výroby 2016, je 3 120 EUR s priemerným nájazdom 10 851 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki RV 125 alebo Honda Dax 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki RV 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Suzuki RV 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki RV 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Suzuki RV 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -8 %, 0 % v druhom roku a -3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki RV 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Suzuki RV 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki RV 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov





