Beta RR 450 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Beta RR 450 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 55 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 448 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1481 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 940 mm |
| Suchá hmotnosť | 117 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Beta RR 450 História
Beta RR 450 2010
Beta RR 450 2010
448 cm3
117 kg
Beta RR 450 2009

448 cm3
117 kg
Beta RR 450 2008

55 k
448 cm3
117 kg
Beta RR 450 2007

55 k
448 cm3
117 kg
Beta RR 450 2006
Beta RR 450 2006
55 k
448 cm3
117 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Beta RR 450
- Ktorý z nich je lepší? Beta RR 450 alebo KTM 450 EXC?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Beta RR 450?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Beta RR 450.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Beta RR 450? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Beta RR 450 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, -16 % v druhom roku a +4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Beta RR 450?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Beta RR 450.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.















