Beta RR 400 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Beta RR 400 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 49 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 398 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1481 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 940 mm |
| Suchá hmotnosť | 117 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Beta RR 400 História
Beta RR 400 2010
Beta RR 400 2010
398 cm3
117 kg
Beta RR 400 2009

398 cm3
117 kg
Beta RR 400 2008

49 k
398 cm3
117 kg
Beta RR 400 2007

49 k
398 cm3
117 kg
Beta RR 400 2006
Beta RR 400 2006
49 k
398 cm3
117 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Beta RR 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Beta RR 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Beta RR 400, rok výroby 2013, je 6 360 EUR s priemerným nájazdom 150 km.
- Ktorý z nich je lepší? Beta RR 400 alebo KTM 450 EXC-F?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Beta RR 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Beta RR 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Beta RR 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Beta RR 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -27 %, -14 % v druhom roku a -12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Beta RR 400?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Beta RR 400.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.

















