Ducati 749 dark 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati 749 dark 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 108 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 748 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1420 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 780 mm |
| Suchá hmotnosť | 188 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 250 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Ducati 749 dark História
Ducati 749 dark 2005

108 HP
748 ccm
188 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati 749 dark
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati 749 dark?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati 749 dark, rok výroby 2005, je 5 330 EUR s priemerným nájazdom 14 898 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati 749 dark alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati 749 dark?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ducati 749 dark.
- Ako populárny je model Ducati 749 dark?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Ducati 749 dark.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
























