Husqvarna SM 510R 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Husqvarna SM 510R 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 97 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 67.8 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 501 cm3 |
Predné odpruženie
| Značka | Sachs |
|---|
Zadné odpruženie
| Značka | Sachs |
|---|
Predné brzdy
| Technológia | Vlna |
|---|---|
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1445 mm |
| Výška sedadla | 920 mm |
| Suchá hmotnosť | 118 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.2 l |
Husqvarna SM 510R História
Husqvarna SM 510R 2011

501 ccm
120 kg
Husqvarna SM 510R 2010

501 ccm
120 kg
Husqvarna SM 510R 2009

501 ccm
118 kg
Husqvarna SM 510R 2005

58 HP
501 ccm
121 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Husqvarna SM 510R
- Ktorý z nich je lepší? Husqvarna SM 510R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Husqvarna SM 510R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Husqvarna SM 510R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Husqvarna SM 510R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2008, cenová stabilita modelu Husqvarna SM 510R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto zlá. Cenový trend v prvom roku bol -12 %, -4 % v druhom roku a -12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Husqvarna SM 510R?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Husqvarna SM 510R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.























