Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2014
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 4.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6750 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1790 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Rázvor | 1280 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 103 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Piaggio NRG Power 50 DT 2T História
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2017

4.5 k
49 cm3
103 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2016

4.5 k
49 cm3
103 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2015

4.5 k
49 cm3
103 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2014

4.5 k
49 cm3
103 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2013

4.5 k
49 cm3
103 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2012

4.5 k
49 cm3
103 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2011

4.6 k
49 cm3
101 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2010

4.6 k
49 cm3
101 kg
Piaggio NRG Power 50 DT 2T 2009

4 k
49 cm3
103 kg
FAQ pneumatiky Piaggio NRG Power 50 DT 2T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Piaggio NRG Power 50 DT 2T
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Piaggio NRG Power 50 DT 2T?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Piaggio NRG Power 50 DT 2T, rok výroby 2014, je 2 600 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Piaggio NRG Power 50 DT 2T alebo Piaggio NRG Power 50 DD 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Piaggio NRG Power 50 DT 2T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Piaggio NRG Power 50 DT 2T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Piaggio NRG Power 50 DT 2T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Piaggio NRG Power 50 DT 2T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -39 %, +38 % v druhom roku a +24 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Piaggio NRG Power 50 DT 2T?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Piaggio NRG Power 50 DT 2T.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Piaggio NRG Power 50 DT 2T Obrázky
Zdroj: 1000PS





















