Buell Firebolt XB 12R
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Buell Firebolt XB 12R 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 101 k |
|---|---|
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1203 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1320 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 179 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Maximálna rýchlosť | 220 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Buell Firebolt XB 12R História
Buell Firebolt XB 12R 2006

101 k
1203 cm3
179 kg
Buell Firebolt XB 12R 2005

101 k
1203 cm3
179 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Buell Firebolt XB 12R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Buell Firebolt XB 12R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Buell Firebolt XB 12R, rok výroby 2006, je 9 250 EUR s priemerným nájazdom 12 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Buell Firebolt XB 12R alebo KTM 990 Super Duke?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Buell Firebolt XB 12R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Buell Firebolt XB 12R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Buell Firebolt XB 12R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2006, cenová stabilita modelu Buell Firebolt XB 12R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, -15 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Buell Firebolt XB 12R?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Buell Firebolt XB 12R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















