Yamaha Majesty 400 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha Majesty 400 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 34 k |
|---|---|
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 395 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1565 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 750 mm |
| Suchá hmotnosť | 201 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Maximálna rýchlosť | 145 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Yamaha Majesty 400 História
Yamaha Majesty 400 2011
Yamaha Majesty 400 2011
34 k
395 cm3
220 kg
Yamaha Majesty 400 2010

34 k
395 cm3
220 kg
Yamaha Majesty 400 2009

34 k
395 cm3
207 kg
Yamaha Majesty 400 2008

34 k
395 cm3
201 kg
Yamaha Majesty 400 2007

34 k
395 cm3
201 kg
Yamaha Majesty 400 2006

34 k
395 cm3
201 kg
Yamaha Majesty 400 2005

34 k
395 cm3
201 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha Majesty 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha Majesty 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha Majesty 400, rok výroby 2010, je 2 610 EUR s priemerným nájazdom 30 819 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha Majesty 400 alebo Yamaha Majesty 400?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha Majesty 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Yamaha Majesty 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha Majesty 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Yamaha Majesty 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +10 %, -2 % v druhom roku a -8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha Majesty 400?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Yamaha Majesty 400. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.












