Kymco Xciting 500i 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Xciting 500i 2009
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 38 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 41.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 498 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Výška sedadla | 780 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnosť | 230 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Kymco Xciting 500i História
Kymco Xciting 500i 2011

38 k
498 cm3
230 kg
Kymco Xciting 500i 2010

38 k
498 cm3
230 kg
Kymco Xciting 500i 2009

38 k
498 cm3
230 kg
Kymco Xciting 500i 2008

43 k
499 cm3
200 kg
Kymco Xciting 500i 2007

43 k
499 cm3
200 kg
Kymco Xciting 500i 2006

43 k
499 cm3
200 kg
Kymco Xciting 500i 2005

43 k
499 cm3
200 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Xciting 500i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Xciting 500i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Xciting 500i, rok výroby 2007, je 1 630 EUR s priemerným nájazdom 19 695 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Xciting 500i alebo Kymco Downtown 350i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Xciting 500i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Xciting 500i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Xciting 500i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Kymco Xciting 500i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -12 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Xciting 500i?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Kymco Xciting 500i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















