Kawasaki Ninja ZX-6R 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kawasaki Ninja ZX-6R 2011
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 67 mm |
| Zdvih piestu | 42.5 mm |
| Výkon motora | 127 k |
| Krútiaci moment | 77.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 11800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13.3 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 599 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka, Obvod, lisovaný profil |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Poloplávajúci strmeň |
| Technológia | radiálny, Plátok |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Tokico |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Dĺžka | 2090 mm |
| Šírka | 705 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Rázvor | 1400 mm |
| Výška sedadla | 815 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 191 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Najnovšie články o motorke 1000PS Kawasaki Ninja ZX-6R
Cena Kawasaki Ninja ZX-6R
Kawasaki Ninja ZX-6R História
Kawasaki Ninja ZX-6R 2026

124 HP
636 ccm
198 kg
14 926,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2025

124 HP
636 ccm
198 kg
14 117,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2024

124 HP
636 ccm
198 kg
14 146,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2020

130 HP
636 ccm
196 kg
10 288,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2019

130 HP
636 ccm
196 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2017

128 HP
599 ccm
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2016

128 HP
599 ccm
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2015

128 HP
599 ccm
191 kg
8 566,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2014

128 HP
599 ccm
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2013

128 HP
599 ccm
191 kg
8 130,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2012

128 HP
599 ccm
191 kg
7 043,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2011

127 HP
599 ccm
191 kg
8 177,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2010

127 HP
599 ccm
191 kg
8 291,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2009

134 HP
599 ccm
191 kg
5 964,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2008

125 HP
599 ccm
167 kg
6 676,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2007

125 HP
599 ccm
5 708,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2006

130 HP
636 ccm
164 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2005

126 HP
636 ccm
163 kg
4 624,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Kawasaki Ninja ZX-6R
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kawasaki Ninja ZX-6R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kawasaki Ninja ZX-6R, rok výroby 2026, je 13 390 EUR s priemerným nájazdom 15 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kawasaki Ninja ZX-6R alebo Honda CBR600RR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kawasaki Ninja ZX-6R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Kawasaki Ninja ZX-6R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kawasaki Ninja ZX-6R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Kawasaki Ninja ZX-6R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +52 %, -4 % v druhom roku a +14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Kawasaki Ninja ZX-6R. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kawasaki Ninja ZX-6R Obrázky
Zdroj: 1000PS




































