Gilera SMT 50 2T 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Gilera SMT 50 2T 2010
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 2 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2036 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Výška sedadla | 855 mm |
| Suchá hmotnosť | 87 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Cena Gilera SMT 50 2T
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Gilera SMT 50 2T História
Gilera SMT 50 2T 2020

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2019

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2018

2.7 k
49 cm3
104 kg
2 622,00 €priemerná trhová cena
Gilera SMT 50 2T 2017

2.7 k
49 cm3
104 kg
2 154,00 €priemerná trhová cena
Gilera SMT 50 2T 2016

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2015

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2014

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2013

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2012

2.7 k
49 cm3
104 kg
Gilera SMT 50 2T 2011

2 k
49 cm3
87 kg
Gilera SMT 50 2T 2010

2 k
49 cm3
87 kg
Gilera SMT 50 2T 2009

3 k
49 cm3
87 kg
FAQ pneumatiky Gilera SMT 50 2T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Gilera SMT 50 2T
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Gilera SMT 50 2T?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Gilera SMT 50 2T, rok výroby 2017, je 1 690 EUR s priemerným nájazdom 17 040 km.
- Ktorý z nich je lepší? Gilera SMT 50 2T alebo Gilera SMT 50 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Gilera SMT 50 2T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Gilera SMT 50 2T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Gilera SMT 50 2T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Gilera SMT 50 2T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +34 %, -37 % v druhom roku a +2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Gilera SMT 50 2T?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Gilera SMT 50 2T.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.







