Moto Guzzi Breva 1100 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Moto Guzzi Breva 1100 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 92 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 80 mm |
| Výkon motora | 86 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 85 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.6 |
| Typ spojky | Suché |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | kardan |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1064 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Ťahadlo |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2195 mm |
| Šírka | 870 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rázvor | 1495 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 478 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 248 kg |
| Objem palivovej nádrže | 23 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Moto Guzzi Breva 1100
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Moto Guzzi Breva 1100 História
Moto Guzzi Breva 1100 2011

89 k
1064 cm3
231 kg
Moto Guzzi Breva 1100 2010

89 k
1064 cm3
231 kg
Moto Guzzi Breva 1100 2009

86 k
1064 cm3
478 kg
Moto Guzzi Breva 1100 2007

84 k
1064 cm3
248 kg
4 755,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Moto Guzzi Breva 1100
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Moto Guzzi Breva 1100?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Moto Guzzi Breva 1100, rok výroby 2008, je 5 660 EUR s priemerným nájazdom 51 999 km.
- Ktorý z nich je lepší? Moto Guzzi Breva 1100 alebo Moto Guzzi Breva 1200?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Moto Guzzi Breva 1100?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Moto Guzzi Breva 1100.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Moto Guzzi Breva 1100? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Moto Guzzi Breva 1100 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +15 %, -5 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Moto Guzzi Breva 1100?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Moto Guzzi Breva 1100.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.















