Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
/1.jpg?format=webp&quality=80&width=1200&height=790&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Kľúčové špecifikácie Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 97 mm |
| Zdvih piestu | 67.5 mm |
| Výkon motora | 143 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 103 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 998 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Öhlins |
Zadné odpruženie
| Značka | Öhlins |
|---|
Predné brzdy
| Technológia | radiálny |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1410 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 206 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) História
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2010

143 HP
1000 ccm
206 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 ccm
206 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2008
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 ccm
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2007
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 ccm
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2006
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 ccm
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2005
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
139 HP
998 ccm
185 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory), rok výroby 2006, je 4 240 EUR s priemerným nájazdom 32 600 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory).
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport zlá. Cenový trend v prvom roku bol -16 %, -17 % v druhom roku a -6 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory). Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) Obrázky
Zdroj: 1000PS
/2.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
/gr.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Zobraziť viac obrázkov